تولیدکننده ها

فید RSS

هیچ فید RSS اضافه نشده است


  CCD -CHARGED COUPLED DEVICE
این چیپست در واقع پرده شبکیه دوربین میباشد که با دریافت نور و تبدیل آن به جریان الکتریکی باعث تشکیل تصویر میشود،یک سی سی دی خوب میتواند تصویر را در حداقل میزان نور محیط ثبت و کیفیت و رزولوشن آن را به خوبی حفظ کند


BLC - BLACK LIGHT COMPENSATION

یکی از مشکلاتی که همواره برای دوربین هایی که در داخل محل های سرپوشیده به سمت محل هایی با نور خارجی (مانند پنجره و دربهای ورودی) نصب میگردند پیش می باید پدیده نور مخالف میباشد. با قابلیت BLC دوربین میتوان نور پس زمینه تصویر را جبران نموده و با کم یا زیاد نمودن اتوماتیک نور پس زمینه تصویر واضحتری داشته باشیم.


HLC - high light compensation
هنگامیکه در محدوده دید دوربین منابع نوری مستقیم و مزاحم وجود داشته باشد،این امر باعث عدم وضوح تصویر میگردد، با تکنولوژی HLC میتوانیم این منابع مزاحم را پوشش داده و نور محیط را متناسب با تصویر تنظیم کنیم

WDR -WIDE DYNAMIC RANGE
در حالی که فناوری BLC باعث میشوند تا اشیاء تیره موجود در یک تصویر واضختر دیده شود WDR در یک محل تصویر تیره و روشن هم زمان وجود داشته باشد،وضوح هر یک از این اشیاء متناسب با یکدیگر و به صورت کاملا مشخص از هم تشخیص داده میشود.

PRIVACY MASKING
در هنگام تصویر گرفتن از مناطق خاص در صورتی که نیاز باشد تا بخش خاصی از محدوده مورد نظر تحت مانیتورینگ دوربین قرار نگیرد میتوان با این تکنولوژی حداکثر 16 بخش تصویر را از دید دوربین حذف نمود.

MOTION DETECTION
با استفاده از این تکنولوژی شما میتوانید نقاطی در تصویر را انتخاب و عدم حرکت اشخاص و اجسام را در این محدوده ها کنترل نمایید،این فناوری دوربین را قادر می سازد تا بوسیله آلارم حرکت اتفاق افتاده در نقطه مورد نظر را اطلاع دهد.

Min ILLUMINATION
حداقل نور مورد نیاز دوربین را که برای تصویر برداری یا حس ردن حرکت مورد نیاز است Min ILLUMINATION می نامند و هرچه این مقدار به صفر نزدیکتر باشد قابلیت تصویر برداری دوربین در محیط های کم نور بیشتر است،اصطلاحا به دوربین هایی که توانایی کار در نور کم را داشته باشد DAY & NIGHT میگویند،در بعضی از انواع دوربین های برای بدست آوردن تصاویر رنگی و بهتر در محیط های کم نور از تکنولوژی ICR ایتفاده میگردد

RESOLUTION
وضوح و کیفیت تصویر را رزولوشن مینامند که امروزه در دوربین ها بین 330 تا 700 TVL میباشد که هرچه TVL بیشتر باشد تصویر واضح تری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

AWB - AUTOMATIC WHITE BALANCE
همواره رنگ ها با توجه به درجه حرارت رنگ سفید موجود در محیط تشخیص داده میشوند فن آوری AWB در دوربین های مدار بسته موجب میشود تا با تنظیم میزان کمی یا زیادی رنگ در محیط تصاویر را با وضوح و کیفیت رنگ بهتری نمایش و ذخیره کنیم.


محصولات جدید

فعلا محصول جدیدی وجود ندارد

مطالب آموزشی