تولیدکننده ها

فید RSS

هیچ فید RSS اضافه نشده است

جدیدترین راهکارهای اجرائی در پروژه با استفاده از تکنولوژی UTP Balun .

شما در حالت عادی و با استفاده از کابل کواکسیال قادر خواهید بود داده های خود را نهایتا" تا مسافت 300 متر (بدون در نظر گرفتن افت) انتقال دهید. اما با استفاده از تکنولوژی UTP Balun قادر خواهید بود که داده های خود را نظیر صدا / تصویر / کنترل و .... تا مسافتی بالغ بر 1600 متر در نوع Active و مسافتی بالغ بر 400 متر در نوع Passive براحتی و بدون نگرانی از افت داده ها, انتقال دهید.

نکته قابل توجه دیگر اینکه زمانی که از تعداد زیادی دوربین قرار است استفاده شود, ممکن است به دلیل حجم زیاد کابل ها با مشکل مواجه شوید. اما با استفاده از تکنولوژی UTP Balun میتوانید این مشکل را براحتی حل کنید, بدین صورت که کابل هایی که متراژ طولانی را در راستای یکدیگر طی میکنند شما میتوانید به ازای هر 4 دوربین از یک کابل UTP مانند Cat5 استفاده کنید. (یعنی هر دوربین دو رشته) .
چرا از UTP Balun استفاده میکنیم ؟
به تصاویر دقت کنید:همانطور که از تصاویر بالا مشهود است , میتوان نتیجه گرفت که بالن ها قالبیت خنثی کردن نویز های تصویر را نیز دارا میباشند .
بنا بر این, در مکانهایی که فاصله فرستنده ( دوربین ) تا گیرنده ( DVR ) زیاد است , استفاده از بالن ها, امری لازم به شمار می آید.


اکثر موارد استفاده از UTP Balun ها :
در تمامی موارد زیر, زمانی از UTP Balun ها استفاده میشود که طول کابل زیاد تر از حد معمول بوده و نیز مقدار نویز بر روی کابل زیاد باشد.
سیستم های امنیتی
سیستم های نظارتی
سینما های خانگی
مانیتورهای LCD/CRT
تلویزیون های خانگی
مانیتورهای VGA
DVD Player ها
کامپیوتر های شخصی
لپ تاپ و نوت بوک
دستگاههای با پورت USB و PS2

UTP Balun ها چگونه کار میکنند ؟
شما بوسیله یک کابل Cat5 علاوه بر جلوگیری از تداخل (Noise) میتوانید سیگنال های خود را تا مسافت های طولانی (حد اکثر تا 1600 متر ) انتقال دهید.
بالن ها همیشه به صورت جفت مورد استفاده قرار میگیرند. یکی برای تبدیل سیگنال اصلی به یک فرکانس جدید (متصل به دوربین) و دیگری در انتهای مسیر برای بازگشت به فرکانس اصلی ( متصل به گیرنده) .

منبع:

www.partiranco.ir

 


محصولات جدید

فعلا محصول جدیدی وجود ندارد

مطالب آموزشی